Notebook, Laptop
2
3
9Fordító
Adapater
adapter
adapter+táp
Akku / Elem (Szabványos)
Alaplapok
Apple termékek
Aputure
Arctic
Asus
Asztali
Axagon
Beépíthető
Bixolon
Biztonsági videorendszerek
Blackmagic
Blitz
Bluetooth
Cam
CAMLINK
Candy
Canon termékek
CBM
Concorde
Cyberpower
D-Link
DDell
DELL
Delock
Digit. képkeret
Digitális fényképezőgép,kamera
Digitalizáló IEEE 1394
Digitalizáló Tábla
DJI
Dokkoló
Draytek
Drive HDD
Drive HDD SCSI,SAS
Drive HDD USB WiFi
Drive ODD Optikai CD-RW DVD-RW
Drive SSD
Drone
E-Book
Ednet
Egészségügyi termék
Egyéb termék
Elektromos
Elements
Elgato
Endoszkóp
Eonboom
ESET
Fali
Feiyu-tech
Fejhal+mikrof
Fejhal+mikrofon
Fejhalgató
Fejhallgató és mikrofon
Fénycső
Fénycső Izzó Led
Fidget
Floppy Drive
Fogyasztás
Fogyasztásmérő
Foscam
Fujifilm
Fujitsu
Futurer
Fülhallgató
Gamepad/bölcső
Garmin
Gemalto
Gembird
Genesis
Gigabyte
Gimbal
GoClever
Godex
GPS,PNA,Navigáció
Grafikus kártya (PCI-Express)
GSM és SmartPhone
Hálózat Adapter NIC
Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv
Hálózat NAS
Hálózat NBX IP Telefon
Hálózat PoE
Hálózat Printserver
Hálózat Rack szerelvények
Hálózat Router
Hálózat Switch, FireWall
Hálózat Wlan Antenna
Hangkártya Sound Card
Hangszoró Speaker
Házimozi rendszer
Háztartás
HDDH12Tb
HDDHS
HDDSynology
HDDW10Tb
HDDW12Tb
HDDW14Tb
HDDW16Tb
Hikvision
Hobby játék
Hőmérő
Honeywell
Honor
Hőpapír
Hősugárzó
HP termékek
HPx
Hűtőszekrény
I/O IDE SATA Raid
Infrared
Interaktiv tábla
iPCam
Iratmegsemmisítő
Irodaszer
Jade
Játék Vez. Joy,Korm Gamepad
Joystick
Kábel
Kábel Forditó Adapter
Kábelkötegelő
Kábelmenedzser
Kábelrendező
KabUSB
Kamera Internet
Kaputelefon
Karcher
Kártyaolvasó+HUB
Kerékpár
Keret FDD, HDD beépítésére
Keyboard Billentyüzet
Kézi
KITVISION
Knürr
konverter
KOR-FX
König termékek
KVM Monitor Elosztó Switch
Lábtámasz
Lantronix
Lázmérő
Manfrotto
Média BD
Média CD,DVD tároló
Média DVD Disk
Média Szallagos Kazetta
Memória Kártya Foto
Memória PC
Memória Pen Drive
Mérleg
Metz
Microsoft
Mikrohullámú
Mikrotik
Mio
Mobil Telefon
Modem ISDN
MOLV
Monitor kellék Tartó
Monitor LCD TFT, kellék
Mosogatógép
Mosógép
Mouse és Pad
Moxa
MP3,MP4 és MP5 lejátszó
Multmédia lejátszó
myUTN-800
NBFujitsu
Nedis
Nintendo
NM
Nokia
NORDIC
Notebook
Notebook Adapter
Notebook mobil kommunikáció
Notebook, Laptop
NVR
Okosóra
Okosotthon
OMNIKEY
Onkyo
Oregon
Overmax termékek
Önkiegyensúlyozó
Panasonic termékek
Párásító
Paron
PC Szerelt Gépek
PC vázak barebone
PCm
PCMCIA és Express Card
Plazma
Poe
Polarizációs
Polaroid
Printer Laser Mátrix Tintasugaras
Printer Laser Toner
Printer Matrix szallag ribbon
Printer Papir Folia és Etikett
Printer Tintasugaras Patron
Processzor
Projector kellék kiegészítő
Projektor
Pyronix
Razer
Reiner
Rexel
Rode
Rollei
Routr
RS232-RS232
RTX
Safescan
Scanner
Selfie-bot
Sencor
Sennheiser
SIB
SJCAM
Software AntiVirus
Software Egyéb
Software Microsoft
Solar
Sony termékek
Spirit
Sport kamera
SwItch
SwitchD-Link
Szájmaszk
Számítógép ház
Szék
Szekr.TeachBus
Szenzor
Szer.Emulátor
Szerszám
Szerszám (Tools)
Szerverek Srv és alkatrészek
Szőrtelenítő
Szúnyogcsapda
Szünetmentes tápegység (UPS)
Tábla PC, Tablet
Tápegység
Táska, bőrönd, hátizsák
Távirányitó
Távirányító Remote
Távvezérlőaljzat
TechlyPro
Tefal
Telefon készülék
Teszter
Tisztitó
Tisztitók (Cleaner)
Toslink
TP-Link
Tracer
TV, Rádió
Ubiquiti
USB Adapter Irda BT RS232
USB-C
USB-Extender+Hub
USB+OTG+microB
USB3-mSATA
USB3-VGA
USB3.0
USB3.1
USB3.1-
USB3.1-RS232/DB9M
USB3.1-SATA
USB3.2
USB3/eSATA
USBmicro2.0-Ethernet
Veeam
Ven
VenSSD
Ventilátor
Ventillátor
Vicces bizarr tárgyak USB
VivoBook
Vonalkód olvasó
VR
Walisec
WIW
Xbox
XBox360, XBox
Yamaha
Zenelejátszó
Zoom
Zyxel

Keresés            
   Gyártó:  Digitus   Rendezés:  Név növekvõ   Szűrés eredménye:  56 db
Digitus mikroszkóp kamera USB DA-70351
( Digitális fényképezőgép,kamera ) ( Digitus )
Érdeklődjön 20,340 Ft
Elosztó DVI Extender 70m-ig Cat5 (jelerősítő) Digitus DS-54101
( KVM Monitor Elosztó Switch ) ( Digitus )
Rendelhető 26,529 Ft
Elosztó HDMI Extender Digitus 50m-ig DS-55100-1 (jelerősitő)
( KVM Monitor Elosztó Switch ) ( Digitus )
Érdeklődjön 19,670 Ft
Elosztó HDMI Repeater 30m-ig 4K UHD 3D HDCP Digitus DS-55900-1
( KVM Monitor Elosztó Switch ) ( Digitus )
Rendelhető 5,733 Ft
Elosztó USB Sharing Switch 2 port Digitus DA-70135-1
( KVM Monitor Elosztó Switch ) ( Digitus )
Rendelhető 6,031 Ft
Elosztó VGA Booster Digitus DS-53900-1 65m-ig
( KVM Monitor Elosztó Switch ) ( Digitus )
Érdeklődjön 9,975 Ft
ET NIC Digitus Optikai Konverter DN-82120-1
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Érdeklődjön 28,257 Ft
ET x PoE passzív kábel szett Digitus DN-95001
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Rendelhető 1,928 Ft
ET x RJ 45 CAT6A Keystone aljzat 180fok Digitus DN-93615
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Rendelhető 1,907 Ft
Firewire 1394a PCI Digitus Kártya 4 port DS-33203-2
( I/O IDE SATA Raid ) ( Digitus )
Érdeklődjön 4,870 Ft
Firewire 1394b PCIE Digitus Kártya 2 port DS-30203-2
( I/O IDE SATA Raid ) ( Digitus )
Érdeklődjön 15,353 Ft
Fordító DP M - HDMI F 1.4 15cm Digitus DA-70472
( Kábel Forditó Adapter ) ( Digitus )
Rendelhető 9,723 Ft
Fordító HDMI-VGA+audio 3,5mm Jack Digitus DA-70461
( Kábel Forditó Adapter ) ( Digitus )
Érdeklődjön 4,342 Ft
Fordító USB3.0 Type C - VGA+USB3 A+USB3 C Digitus DA-70839
( Kábel Forditó Adapter ) ( Digitus )
Érdeklődjön 12,523 Ft
Kab Mon DP M - DP M 2m Digitus AK-340100-020-S
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 2,048 Ft
Kab Mon DP Mini M - DP 1m Digitus AK-340102-010-W
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 1,920 Ft
Kab Mon DP Mini M - DP 2m Digitus White AK-340102-020-W
( Kábel ) ( Digitus )
Rendelhető 2,067 Ft
Kab UTP Fali merev CAT6 305m Digitus réz DK-1613-VH-305-P
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 42,452 Ft
Kab UTP Patch 0,25m kék Digitus DK-1512-0025/B
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 492 Ft
Kab UTP Patch 0,5m Piros Digitus DK-1512-005/R
( Kábel ) ( Digitus )
Rendelhető 531 Ft
Kab UTP Patch CAT6 0,5m Kék Digitus DK-1612-005/B
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 386 Ft
Kab UTP Patch CAT6 1m Sárga Digitus DK-1612-010/Y
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 469 Ft
Kab UTP Patch CAT6 2m Sárga Digitus DK-1612-020/Y
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 551 Ft
Kab UTP Patch CAT6 2m Zöld Digitus DK-1612-020/G
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 661 Ft
Kab UTP Patch CAT6 0,5m Sárga Digitus DK-1612-005/Y
( Kábel ) ( Digitus )
Érdeklődjön 364 Ft
Keret SSD/HDD beépítéséhez 2,5' Digitus 12mm DA-71109
( Keret FDD, HDD beépítésére ) ( Digitus )
Rendelhető 3,127 Ft
Keret SSD/HDD beépítéséhez 2,5' Digitus 9,5mm
( Keret FDD, HDD beépítésére ) ( Digitus )
Rendelhető 3,284 Ft
NB x Dokkoló Univerzális USB.1 Type-C Digitus DA-70861
( Notebook, Laptop ) ( Digitus )
Érdeklődjön 35,404 Ft
Optikai LC-SC 2m 9/125 Duplex singlemode káb.Digitus
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Érdeklődjön 1,978 Ft
Optikai SC-LC 2m 50/125 Duplex kábel DK-2532-02
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Rendelhető 2,560 Ft
Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 Digitus DK-2522-01
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Érdeklődjön 2,780 Ft
Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM3 Digitus DK-2522-01/3
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Érdeklődjön 2,359 Ft
Optikai SC-SC 2m 50/125 Duplex kábel OM3 Digitus DK-2522-02/3
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Érdeklődjön 1,888 Ft
Optikai ST-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 Digitus DK-2512-01
( Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv ) ( Digitus )
Érdeklődjön 2,528 Ft
RS232-Extender Digitus 300m-ig DC-52101
( Kábel Forditó Adapter ) ( Digitus )
Érdeklődjön 32,969 Ft
Szekr. x 220V Elosztó 10 x C13 19' Digitus DN-95404
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Érdeklődjön 13,830 Ft
Szekr. x Patch Panel 10' UTP Cat5e 8xRJ45 Digitus DN-91508U
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Rendelhető 5,810 Ft
Szekr. x Patch Panel 19' UTP 16xRJ45 Moduláris Digitus DN-91400
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Rendelhető 3,269 Ft
Szekr. x Patch Panel FTP 24x RJ45 CAT6 árnyékolt Digitus
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Rendelhető 16,596 Ft
Szekr. x Patch Panel FTP 24x RJ45 CAT6 árnyékolt DN-91624S-EC
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Rendelhető 18,407 Ft
Szekr. x Patch Panel STP 24x RJ45 CAT5e Digitus DN-91524S
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Érdeklődjön 11,861 Ft
Szekr. x Patch Panel UTP Cat5e 24xRJ45 Digitus DN-91524U
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Érdeklődjön 8,368 Ft
Szekr. x Patch Panel UTP Cat5e 24xRJ45 Digitus DN-91524U-1
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Érdeklődjön 7,250 Ft
Szekr. x Patch Panel UTP Cat5e 24xRJ45 Digitus DN-91524U-EC
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Érdeklődjön 10,941 Ft
Szekr. x Patch Panel UTP Cat5e 48xRJ45 Digitus DN-91548U
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Érdeklődjön 13,523 Ft
Szekr. x Patch Panel UTP Cat6 24xRJ45 DN-91624U
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Rendelhető 10,324 Ft
Szekr. x Világító egység rack szekrénybe Digitus DN-19 LIGHT-3
( Hálózat Rack szerelvények ) ( Digitus )
Érdeklődjön 15,289 Ft
Szer. Kábel kötegelő tépőzáras 19mm/10m Digitus DA-CT4001-IMP
( Szerszám (Tools) ) ( Digitus )
Érdeklődjön 2,873 Ft
Szer. Kábel kötegelő tépőzáras 38mm/10m Digitus DA-CT4002-IMP
( Szerszám (Tools) ) ( Digitus )
Érdeklődjön 4,361 Ft
USB HUB 4 Port 2.0 Spider Digitus Slim DA-70216
( USB Adapter Irda BT RS232 ) ( Digitus )
Érdeklődjön 2,728 Ft
USB-Bluetooth 4.0 Digitus miniadapter EDR DN-30210-1
( USB Adapter Irda BT RS232 ) ( Digitus )
Rendelhető 3,490 Ft
USB-Ethernet adapter Digitus DN-10050-1
( USB Adapter Irda BT RS232 ) ( Digitus )
Rendelhető 4,705 Ft
USB-Soros Adapter 2x Serial adapter Digitus DA-70158
( USB Adapter Irda BT RS232 ) ( Digitus )
Érdeklődjön 9,778 Ft
USB-Soros Adapter RS232-USB Digitus DA-70156
( USB Adapter Irda BT RS232 ) ( Digitus )
Érdeklődjön 4,596 Ft
USB-Soros Adapter RS485-USB konverter Digitus DA-70157
( USB Adapter Irda BT RS232 ) ( Digitus )
Rendelhető 4,815 Ft
USB3 Type C - Gbe Ethernet Digitus DN-3024
( USB Adapter Irda BT RS232 ) ( Digitus )
Rendelhető 6,404 Ft
(Frissítve:2021.11.18. 13:43)
Webshopunk jelenleg csak termékkatalógusként üzemel, rendelés és átvétel csak személyesen, munkaidőben lehetséges.
3M
4World
A-Data
Acer
AeroCool
Akyga
Amtech
APC
Apple
Arctic
ASUS
ATEN
BenQ
Black
Brother
Canon
Chieftec
Cisco
Cooler
CoolerMaster
Corsair
D-Link
Dell
DeLOCK
Digitus
Dymo
Eaton
Ecopixel
Egyéb
Epson
Equip
Fejhal
Fellowes
Fujitsu
funscreen
G.Skill
Gembird
Genius
Gigabyte
Goobay
Green
HP
HPQ
Huawei
Iconink
Intel
Jabra
JBL
Key
Kingston
Konica-Minolta
König
Kyocera
Lenovo
Lexmark
LG
Logilink
Logitech
Loglink
Microsoft
Mikrotik
Mou
Mouse
nBase
Nedis
Netgear
OKI
Panasonic
Philips
Pioneer
QNAP
Qoltec
RaidSonic
Rainbow
Ricoh
Roline
Samsonite
Samsung
SanDisk
Scythe
Seagate
Sharkoon
Silicon
Smartphone
Sony
Sqip
StarTech.com
Synology
Tenda
Thermaltake
Toshiba
TP-Link
Transcend
Trust
Ubiquiti
Utángyártott
Valueline
Verbatim
WesternDigital
Whitenergy
Wpower
Xerox
Zalman
Zyxel

Valid HTML 4.01 Transitional

Érvényes CSS!

  Colors © Computer Kft. All Right Reserved.
2015